Dárkové poukazy na míru

Přemýšlíte, jak na Vánoce obdarovat své blízké a zda se jim trefíte do vkusu? S dárkem na míru od Cavalieru to bude trefa do černého! Obdarovaný si vybere veškeré aspekty svého nového oděvu přesně podle svých představ a naši konzultanti se o něj skvěle postarají.

Dárkové poukazy na hodnotu

Nevíte, co konkrétního by se vašemu blízkému do šatníku hodilo? Upotřebí spíš košili nebo třeba blejzr? S poukazem na nominální hodnotu si klient může vybrat jakýkoli produkt z libovolné kategorie, poukazy se mohou sčítat a fantazii při konfiguraci se meze nekladou!

Nominální hodnoty, ve kterých jsou poukazy k dostání, jsou:

dárkový poukaz 2 000 Kč
dárkový poukaz 5 000 Kč
dárkový poukaz 10 000 Kč
poukazy

Dárkové poukazy na produkt

kosile
Košile na míru
halenka
Halenka na míru
oblek
Oblek na míru
kabat
Kabát
obuv
Obuv a opasek

Udělejte svým blízkým radost osobitým oděvem na míru, který se v jejich šatníku bude vyjímat. Milovník módy ocení poukaz na boty, tatínek určitě využije voucher na košili a s manželem se můžete zase pobavit u konfigurace jeho nového obleku na míru.

... a ještě jeden tip na dárek!

Každý správný kavalír ví, že detaily dělají celek! Potěšte pod stromečkem tatínka, přítele nebo kamaráda barevně sladěným setem doplňků. V Cavalier boxu najdete kravatu, kapesníček, ponožky a manžetové knoflíčky nebo ozdobu do klopy. Kombinace máme konzervativní i extravagantnější a vybere si prostě každý!

Více informací o Cavalier Boxech
cavalier box

SOUTĚŽ na Facebooku pro naše fanoušky o 5 vánočních POUKAZŮ na košili nebo halenku na míru v hodnotě 2.500 Kč!

Snad každý z nás má v šatníku svůj NEJ kousek, na který se vždy spoléhá když před ním stojí výzva. Může to být oblečení nebo módní doplněk, ve kterém se cítíte být nejlépe připravení na to podat skvělý výkon. Ať už v podobě úspěšného složení zkoušky ve škole, důležité schůzky s klientem, pohovor do nové práce či třeba rande s vysněným partnerem/kou.

Ať už jste muž či žena, vyfoťte se se svým módním talismanem, s kouskem oblečení “pro štěstí”, staňte se fanouškem naší stránky a fotku vložte do komentáře pod příspěvek. My 5 štastlivcům z vás věnujeme příležitost obdarovat svého blízkého kouskem, který bude opěrným základem pro jeho úspěchy v dalším roce. 🎁

Soutěž trvá do 16.12.2018 a následující ráno vyhlásíme výherce - 5 nejoriginálnějších příspěvků. Budeme hodnotit originalitu talismanu, vtip, třeba zajímavosti o jeho původu a také přihlédneme k počtu “Like” u soutěžních fotografií. 🎉

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Bližší informace o soutěži a pravidlech se dozvíte zde:

vanocni kosile

Pravidla soutěže Košile na míru od Cavalieru

 1. Organizátorem a pořadatelem soutěže „Košile na míru od Cavalieru“ je společnost Cavalier Made to Measure s.r.o., se sídlem Selská 612/12, 460 01 Liberec, IČO 03707351 (dále jen „organizátor“). Soutěž nepodléhá zákonu č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, ve znění pozdějších přepisů.

 2. Soutěž bude probíhat v termínu od 22. 11. 2018 do 16. 12. 2018 do 24:00 a může se jí zúčastnit každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky a Slovenské republiky (dále jen „soutěžící“).

 3. Pro účast v soutěži je nutné, aby byl soutěžící fanouškem FCB stránky https://www.facebook.com/kavalirstvi/ (dále je “stránka FCB”).

 4. Pro účast v soutěži musí soutěžící vložit pod soutěžní FB příspěvek komentář zahrnující fotografii svého módního talismanu.

 5. Po ukončení soutěže budou 17. 12. 2018 vyhlášeni vítězové, tedy autoři fotografií s největším počtem symbolů „to se mi líbí“ od ostatních uživatelů.

 6. Výhrou se rozumí dárkový poukaz na košili nebo halenku na míru zn. Cavalier v hodnotě 2500 Kč. Výherce vybere porota ustanovená pořadatelem a bude hodnotit originalitu talismanu, vtip, třeba zajímavosti o jeho původu a také přihlédne k počtu “Like” u soutěžních fotografií.

 7. Výherci budou oznámeni na stránce FCB https://www.facebook.com/kavalirstvi/ a pod soutěžním příspěvkem, a to nejpozději následující den od ukončení soutěže.

 8. Výherce soutěže je povinen na výzvu zajišťovatele nebo organizátora poskytnout neveřejně (formou zprávy na FCB) jméno a příjmení, adresu trvalého pobytu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, a to do 5-ti pracovních dnů od této výzvy, jinak nárok na výhru zaniká.

 9. Nepřevezme-li výherce výhru, nebo pokud výherce výhru odmítne nebo se jí vzdá, nárok výherce na výhru zaniká.

 10. Organizátor si vymezuje právo vyloučit ze soutěže nevhodné či vulgární příspěvky, zejména pak takové, které jsou zjevně způsobilé působit újmu třetím osobám a opakující se příspěvky.

 11. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné místo ní požadovat jiné plnění.

 12. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora a zajišťovatele i jejich rodinní příslušníci. V případě, že se výhercem stane takováto osoba, výhra není platná a nelze jí předat.

 13. Organizátor si vyhrazuje právo tato pravidla, jakož i popis soutěže, po dobu trvání soutěže v případě potřeby doplňovat či měnit způsobem zachovávajícím jejich podstatu.

 14. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž z důvodů zvláštního zřetele přerušit anebo bez náhrady zrušit.

 15. Z účasti na soutěži může být rozhodnutím organizátora vyloučena osoba, která této účasti ke škodě organizátora či třetí osoby zneužívá či porušuje tato pravidla, či která v souvislosti se soutěží porušuje práva anebo poškozuje oprávněné zájmy organizátora nebo třetí osoby anebo jedná v rozporu s dobrými mravy. Takto může být z účasti na soutěži vyloučen i výherce.

 16. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že pořadatel a / nebo zprostředkovatel soutěže je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech pořadatele a / nebo zprostředkovatele, a to po dobu 5 let od ukončení této soutěže.

 17. Soutěžící odesláním soutěžní registrace uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů společnosti Cavalier Made to Measure s.r.o., se sídlem Selská 612/12, 460 01 Liberec, IČO 03707351, za účelem vyhodnocení soutěže a dalšího marketingového zpracování, zejména se jedná o souhlas s užitím poskytnutého jména, adresy, event. fotografie a to na dobu do odvolání souhlasu.

 18. Udělený souhlas je možné odvolat písemnou žádostí na e-mailu organizátora: info@cavalier.cz