Blejzr - ideální oblečení na neformální schůzku

Ti z vás, kteří nechodí každodenně v obleku, ale na své schůzky volí raději méně formální oblečení, již určitě zjistili, jak skvělou službu vám může udělat blejzr. Obzvlášť v tomhle počasí je to perfektně univerzální kus, který vás zahřeje a zároveň vašemu outfitu dodá na formálnosti a zlepší první dojem, který si o vás protistrana během prvních pár vteřin utvoří. Dnes vám ukážeme, jak blejzry správně ladit s kalhotami a košilemi a vytvářet tak klasické, ale i více extravagantní kombinace.

Modrý blejzr s béžovými kalhotami by měla být jedna z prvních smart casual kombinací ve vašem šatníku. Skvěle vám poslouží  ve všech ročních obdobích, jen v zimě můžete světlé kalhoty vyměnit třeba za hnědé, které jsou praktičtější. Outfit můžete doplnit jen bílou košilí, nebo si se stylingem více vyhrát a vzít k ní motýlka nebo pletenou kravatu. Klasická kravata zase outfit dostane do větší formálnosti. Nezapomeňte na kapesníček a outfit bude dokonalý.

Kombinace šedé byly vždy tou nejkonzervativnější variantou, která by vám také neměla chybět. Formálnost můžete regulovat doplňky nebo samotným stylem blejzru. Můžete k němu místo košile vzít třeba rolák a vytvořit tak kombinaci, která vás zahřeje a zároveň skvěle vypadá.

Hnědá a navy se skvěle nosí obzvlášť na podzim, třeba maskáčový blejzr můžete doplnit i tmavě modrými džíny, pokud před sebou máte vyloženě neformální schůzku. V čase, kdy je vám v samotném blejzru zima přes něj můžete přehodit trenchcoat.

Barevný károvaný vzor krásně ozvláštní váš šatník a vnese do něj nové barvy. S šedými nebo navy kalhotami je spíš konzervativní, pokud byste měli chuť na kreativnější kombinaci, vyměňte kalhoty za tmavě červené. 

Tento blejzr s výrazným kárem pro vás může být vodítkem, že ty nejstylovější kobinace se tvoří na základě sladění malých detailů jako je část vzoru s kalhotami. Pokud už vás nebaví jednobarevné kombinace, přišel čas se trochu odvázat.

Pokud vás tento článek zaujal, pak se zde můžete dočíst co ještě by úspěšný muž ve své šatní skříni rozhodně neměl postrádat. 

 

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo? 

Neváhejte se zeptat některého z našich konzultantů.


Komentáře k článku

Blejzr

Ušijeme kousek, který bude jediný na světě.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

4 druhy klop

prvek konfigurace

Knoflík s vygravírovaným
vlastním jménem

prvek konfigurace

Ustřihlý rožek rukávu
Kontrastní knoflíková dírka

prvek konfigurace

Záplaty na rukávy
z alcantry

prvek konfigurace

Přes 600 druhů látek

prvek konfigurace

Monogram