Staňte se módní ikonou a měňte s námi svět

Chcete mít kreativní práci v módě, vydělat si peníze a bavit se? Jste připraveni objevit příležitost, kde si můžete vydělat, naučit se spousty věcí a přitom zažívat zábavu? Sníte o příjmu, který vám umožní trávit více času se svými přáteli a rodinou? Toužíte dosáhnout životního stylu svobody, luxusu, odměn a uznání profesní kvalifikace?

Staňte se součástí skvělého kolektivu lidí, provádějte zákazníky módní službou a vydělávejte si tím, co vás baví - staňte se módním konzultantem!

obrázek konzultanta
důvod proč to dělat

Proč vzniknul módní konzultant?

Začalo to snem poskytnout příležitost módním nadšencům.

Na světě je spousta kreativních módních nadšenců, kteří touží po zajímavé práci, kde budou moci uplatnit svůj talent, komunikovat s lidmi, měnit jejich pohled na módu a oblékat je do oblečení, díky kterému se budou cítit lépe. Česká republika ovšem není zrovna místo hýřící pracovními příležitostmi pro kreativce tohoto ražení.

Přitom na druhé straně je zde nespočet mužů prahnoucích po úspěchu a skvělé image, ale způsob nakupování oblečení v obchodních centrech jim nevyhovuje. Chtěli by ušetřit čas, vytvořit svoji osobní image a mít svého spojence, který se jim o jejich image stará.

My jsme se rozhodli tyto dva světy propojit. Vytvořit dlouhodobé partnerství, kdy bude módní konzultant posouvat klienta za úspěchem. To je princip image poradenství. Na jedné straně uplatnění pro ty, kdo se dokážou prosadit v módě. Na druhé straně úspora pro ty, kteří těchto originálních hlav chtějí využít. A nejen úspora času.

jak to dělat

Co dělá módní konzultant?

Potkávejte své klienty v outfitech, které jste jim sami vytvořili.

Základem naší filozofie není produkt, ale služba. Módní konzultant je v roli poradce a snaží se zákazníkovi oděvy tak nakombinovat, aby z co nejmenšího počtu kusů dokázal sestavit co největší množství sladěných setů. Současně zákazníka posouvá v oblasti etikety, tedy kam je vhodné danou kombinaci nosit, jak přemýšlet při výběru variant do různého prostředí. Navíc je zákazníkům k dispozici na telefonu. Zkrátka stává se jejich prodlouženou rukou do světa módy.

Úspěšní konzultanti

Příběh každého módního konzultanta je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si jejich příběhy ještě předtím, než začnete psát svůj vlastní.

cesta za úspěchem

Cesta módního konzultanta

Od vydělávání peněz navíc, k budování skutečného módního businessu.

Úspěšná kariéra v Cavalieru záleží jen a pouze na vašem přístupu. Stačí, když budete následovat námi vytvořený systém a úspěch se zaručeně dostaví. Všechno to začíná jedním snadným krokem, přidáním se k nám.

Sníte o tom, mít své vlastní úspěšné podnikání? Sníte o tom mít příjem, který vám umožní strávit více času se svými přáteli a rodinou? Toužíte dosáhnout životního stylu svobody, luxusu, odměn a uznání profesní kvalifikace? Existují dva způsoby, jak u nás můžete vydělat peníze a zažívat úspěch - práce s klienty nebo práce manažerská.

Pokud rádi organizujete ostatní, sestavte si svůj vlastní tým členů tak, že ostatní vyzvete, aby se připojili k naší misi za kulturní obrození českých mužů. Budete z toho mít prospěch nejen tím, že dále navýšíte své vlastní příjmy, ale díky školení budete také více rozvíjet své znalosti o úspěšné sebeprezentaci, podnikání a řídících dovednostech. Sdílejte své zkušenosti a postupy z terénu se svým týmem a pomáhejte tak jeho členům budovat jejich sny, zatímco dosahujete svých vlastních. Čím větší a úspěšnější se váš tým stane, tím větší úspěch pro vás. Do budoucna si tak můžete řídit svůj vlastní módní salón Cavalier STORE či dokonce přinést naši službu do zahraničí.

společná vize

Podnikání společně

Naším společným cílem bude vás podpořit ke splnění si vašich snů.

Na vaší cestě vás podporujeme kompletní řadou nástrojů a školení. Díky nejnovějším on-line technologiím, vás vybavíme on-line aplikacemi a e-learning nástroji. Zároveň jako člen týmu módních konzultantů máte příležitost setkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Můžete získat cenné rady a podporu od členů, kteří už úspěšně vedou své vlastní podnikání. Možnost dozvědět se více o nejnovějších postupech jak pracovat s klienty je zábava a účast na školeních vám pomůže v rozvoji vašich dovedností a profesním vývoji. Mnoho lidí nám říká, že osobní růst, který zažívají od spuštění vlastního podnikání, je skoro stejně důležitý, jako finanční odměny. Přečtěte si skutečné příběhy úspěšných lidí ze světa Cavalier.

A jak o vypadá v praxi?

Podívejte se na video ze života módního konzultanta...

Je jen málo oborů, kde trh není nasycen konkurencí a které nevyžadují žádné počáteční investice. Obě výhody se spojují na jednom místě - v Cavalieru.

Cavalier byl vytvořen jako obchodní platforma pro módní nadšence všech ambicí.

Přidej se k nám!

Tuto misi za kulturní obrození České republiky jsme započali teprve v roce 2015. Přidej se k nám a staň se součástí úspěšného příběhu. Více Ti zodpovíme na osobní schůzce. Stačí, když nám o sobě dáš vědět!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.