Kariéra

Kariéra - doporučte a získejte

Příležitost v módě!Jak by se Ti líbílo stát se módním trendsetterem a potkávat své klienty v outfitech, které jsi jim sam/a vytvořil/a? U nás se staneš koučem v oblasti módy a etikety a my Ti ukážeme cestu jak na to! Můžeš si vytvořit spousty následovníků a stát se tak inspirací a vzorem svému okolí. Právě hledáme nové posily, tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

? • Budeš provádět zákazníky módní službou
❤️ • Budeš si sám/a plánovat svůj pracovní čas
? • Budeš součástí skvělého kolektivu lidí
? • Budeš si vydělávat tím, co tě bavíJe jen málo oborů, kde trh není nasycen konkurencí a které nevyžadují žádné počáteční investice. Obě výhody se spojují na jednom místě – v Cavalieru. Cavalier byl vytvořen jako obchodní platforma pro módní nadšence všech ambicí. Od pasivního doporučování za odměnu až po aktivního strategického partnera naší společnosti. Do budoucna se dokonce nebráníme ani tomu, aby sis řídil/a svůj vlastní módní salón Cavalier STORE či dokonce expandoval/a do v zahraničí. Podmínky jsou dané předem smlouvou a jejich splnění je reálné. Úspěšná kariéra v Cavalieru tedy záleží pouze a jen na Tvém přístupu. Stačí když budeš následovat námi vytvořený systém a úspěch se zaručeně dostaví.

Společně s našimi spolupracovníky podnikáme tam, kde můžeme být úspěšníPráce módního konzultanta představuje prestižní povolání. Umožňuje poskytovat smysluplnou službu, volně plánovat pracovní čas a dosahovat nadprůměrných výdělků v módní branži. Nejprve se budeš vzdělávat a vytvářet si okruh zákazníků, následně se podnikání roztočí na plné obrátky a buduješ si svůj business. Naším společným cílem bude Tě podpořit k dostatečnému početu klientů - kavalírů, tak, aby jsi se stal/a poptávaným odborníkem a poskytovatelem unikátní služby Módní konzultant. Cílovou stanicí této cesty je svoboda - jak časová, tak i finanční.

1

První setkání je primárně o navázání vztahu a stručném představení filozofie kavalírství. Klient se seznamuje s vizí mít osobního módního konzultanta a utváří si představu o svých potřebách.

Druhá schůzka, probíhá formou módní konzultace s klientem. Na základě zjištění jeho preferencí, potřeb a tužeb společně vytváříme řešení. Ať se jedná o oblek, košili či boty, vždy daný produkt navrhujeme do detailu, který přesně zapadne do klientova šatníku.

2
3

Na třetí schůzce dochází k předání vyhotoveného outfitu a případnému doladění detailů. Klienti si libují, když starosti ohledně svého šatníku mohou delegovat na nás. Nyní si ujasňujeme představu o budoucí spolupráci, abychom se tak stali jejich prodlouženou rukou do světa módy. 

Bude-li klient spokojený, může se podělit o svou zkušenost s touto službou i se s vým okolím. Za každého jím doporučeného klienta totiž získává Cashback, tedy bonus na další společné výtvory. Tak co, už Ti to začíná dávat smysl? ☀️

4
5

Mrkni na tuto ukázku, je sice staršího data, ale řekne více než tisíc slov...

Přidej se k nám!


Tuto misi za kulturní obrození České republiky jsme započali teprve v roce 2015. Přidej se k nám a staň se součástí úspěšného příběhu. Více Ti zodpovíme na osobní schůzce. Stačí, když nám o sobě dáš vědět!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.