Vaše image, naše starost

Vánoční dárky na míru
Vánoční dárky na míru

Za pomoci módních konzultantů vytváříme klientům promyšlený šatník, abychom z co nejmenšího počtu kusů vytvořili co nejvíce sladěných setů.

Abychom vám byli skutečně nápomocní s péčí o vaši image, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku. S pomocí módního konzultanta, který vás službou provází, získáte nespočet kombinací z co nejmenšího počtu kousků, abyste byli připraveni na každou příležitost.

36 kombinací

24 kousků

3 roky spolupráce

1 módní konzultant

NESPOČET příležitostí

od 2.399,- měsíčně

košile

10 ks

kalhoty

3 ks

blejzr

3 ks

pásek

3 ks

boty

3 ks

kabát

1 ks

plášť

1 ks
obr

,,Často si u svých klientů všímám, že velmi striktně rozdělují svůj pracovní a volnočasový šatník. Je ale několik kusů oblečení, které mohou být promyšleny tak, aby splňovaly parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení. A o tom je minimalismus." Tvrdí Maruška Vašková - spoluzakladatelka společnosti Cavalier.

V rámci služby získáváte také svého módního konzultanta, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a boty na míru. "Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

Referenční galerie

Garance kvality

V průběhu prvního roku trvání této služby se s vámi módní konzultant dvakrát setká, aby outfity nechal vyčistit a ujistil se, že plní veškerá vaše očekávání. A jako bonus po dobu trvání naší spolupráce získáváte osobní módní poradenství. Vaše image je od teď naše starost.

Václav Hladký

Profesionální sportovec a spokojený klient Cavalier

Služba Vaše image, naše starost, mi přináší přesně to, co potřebuji jak v profesním, tak osobním životě, několik outfitů pro různé příležitosti.

Velmi oceňuji časovou nenáročnost této služby, vše jsme stihli nakonfigurovat během jednoho odpoledne s módní konzultantkou Maruškou Vaškovou.

Ze své profese vím, jak je důležité být vždy na 100% připravený a přesně tak se díky Cavalieru mohu cítit i v osobním životě.

Rádi vám povíme více informací. Stačí jen kontaktovat módního konzultanta a domluvit si nezávaznou schůzku u kávy pomocí kontaktního formuláře níže:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.