Vaše image,
naše starost...

darky
darky

Neradi ztrácíte čas nakupováním oblečení a přesto byste rádi v lidech kolem sebe vzbuzovali pozitivní emoce?

Ať už jde o každodenní pracovní schůzky nebo váš volný čas, s námi získáte psychologickou převahu ještě před začátkem každého jednání.

Přitom není třeba pořizovat si spousty oblečení či se toho stávajícího hned zbavovat. Přesně naopak. S módním konzultantem je tvorba vašeho šatníku předem promyšlená tak, abyste mohli i navzdory malému počtu kusů každý den vypadat jinak. A abychom vám byli skutečně nápomocní s péčí o vaši image, klademe důraz na individuální přístup, exkluzivní provedení a jednoduchou variabilitu šatníku. U nás tedy získáváte vždy svého poradce, který vám pomůže vybrat a nakonfigurovat jednotlivé části oblečení a bot na míru.

"Cílový" stav je 24 kousků oblečení, ze kterých snadno vytvoříte 36 kombinací pro všechny možné příležitosti.

Image na míru ukázka
Image na míru ukázka

Úspora času, nervů i peněz

Zapomeňte tedy na všechny předsudky ohledně doplňování šatníku. Je to komplexně odlišný způsob nakupování. V našem případě se šatník řeší bez jakéhokoli pobíhání a strkání se v obchodním centru.

Naše ,nakupování‘ probíhá u kávy s příjemným mužem nebo ženou, kteří se snaží v uvolněném rozhovoru rozpoznat celkový klientův styl.

S pomocí módního konzultanta, který vás službou provází, budete připraveni na každou příležitost. Ve výsledku vás tak nový šatník stojí paradoxně méně peněz, než kdybyste si skříně zaplnili až po strop jednotnou značkovou konfekcí a nakonec si z nesladitelných kusů ani nemohli vybrat.

Celoroční služba, postupné financování, díky kterému lze dosáhnout efektivního přerodu vašeho šatníku a posunutí vaší image na další úroveň bez nutnosti je norázového zatížení vašeho rozpočtu.

hvězdy

Jaké výhody přináší spolupráce s Cavalierem?

Ušetříte čas i energii věnované pořizovaní oblečení v nákupním centru.

Pomůžeme vám s kompletní péčí o vaši image.

Dozvíte se základy úspěšné sebeprezentace.

Získáte psychologickou převahu ještě před začátkem každého jednání.

Jak služba funguje?

Domluvte si schůzku
Sdělte nám svou představu
Za 4 týdny vyrobíme

První schůzka...

... bývá seznamovací a informativní, kde se se svým módním konzultantem pobavíte o svých potřebách a představách. Povíte si, jak je na tom váš současný šatník z pohledu barev, počtu kusů i stylu. Tedy pokud nosíte obleky a zjistíte, že postrádáte oblečení, které by splňovalo parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení, doporučí vám konzultant jaké kousky si nechat ušít. Filozofií našeho poradenství je začít právě takovými, které snadno prokombinujete se svým stávajícím oblečením.

Tím i navzdory realitivně malého počtu kusů, docílíte velkého počtu kombinací a oživíte tak svůj šatník. Všechny produkty si můžete personifikovat individuálními detaily či monogramem. A aby oblečení bylo jako vaše druhá kůže, vezmeme vám míry a pobavíme se zda-li máte ještě nějaké speciální požadavky. Ke konci schůzky se domluvíme na formě platby, jestli bude jednorázová či průběžná.

Za měsíc...

... od zadání objednávky vám předáváme vyhotovené kusy s instruktáží, jak oblečení i obuv kombinovat a hlavně jak o ně pečovat. Se svým konzultantem se domluvíte na dalším setkání, abychom se přesvědčili, že oblečení plní vaše požadavky a při té příležitosti jej necháváme vyčistit. To stejné probíhá znovu za dalšího půl roku.

Výsledná cena služby je variabilní, skládá se z módní konzultace a z produktů Cavalier, které si sami zvolíte. Vztahy jsou pro nás na prvním místě, proto po celou dobu spolupráce máte svého módního konzultanta k dispozici v případě, že potřebujete s čímkoli pomoci nebo poradit.

Co o nás říkají zákazníci

Mojmír Urbánek

jednatel

„Spolupráce s módní konzultantkou mi přináší neustálou inspiraci a úsporu času. O svůj šatník se tak nemusím vůbec starat a svou image mám stále pod kontrolou."

Tomáš Pivoda

advokát

„Veškeré mé nové oblečení je úplně jako moje druhá kůže. Jsem nadšený."

Andrea Čejdová

makléřka

„Zaujal mě osobní přístup k individualitám člověka, jak fyzickým, tak stylovým. Zkombinovaný s časovou úsporou, aktuálními módními trendy a zároveň jistou originalitou.“

Martin Bárta

obchodní zástupce

„U Cavaliera se mi nejvíc líbí, že každý kousek, který vytvoří je originál. Užívám si také osobní poradenství a velký výběr možností.“

Kryštof Kudrhalt

podnikatel v marketingu

„Cavalier mi ušetřil spoustu rozhodování a času. Během jedné konzultace jsme s Marií probrali každý detail obleku podle mých představ s doporučením na aktuální trend. Tímto bych rád poděkoval Marii a celému Cavalieru za skvělý oblek a individuální přístup.

Ludvík Zíka

finance

„Můj nový oblek je jako moje druhá kůže. Díky Cavalieru jsem objevil kouzlo obleků na míru a konfekce je pro mě již cizí.“

Pavel Falář

student

,,Se službami Cavalier jsem spokojen protože je mi umožněna maximální individualizace daného oblečení. Zároveň klientský přístup a kvalita produktu je příkladná."
obrázek konzultanta

"Často si u svých klientů všímám, že velmi striktně rozdělují svůj pracovní a volnočasový šatník. Je ale několik kusů oblečení, které mohou být promyšleny tak, aby splňovaly parametry jak pro pracovní, tak i pro volnočasové nošení. A o tom je minimalismus."

Maruška Vašková - spoluzakladatelka společnosti Cavalier

Říkáte si, že tohle je něco, co potřebujete? Nebo vás to jen zaujalo?

Rádi vám povíme více informací. Stačí jen kontaktovat módního konzultanta a domluvit si nezávaznou schůzku u kávy pomocí kontaktního formuláře.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

S čím Vám ještě můžeme pomoci

Cavalier pro firmy

Posílíme pozici vaší společnosti na trhu prostřednictvím unikátního zaměstnaneckého benefitu.

Úprava a péče o vaše oděvy

Vytváříme pro vás oděvy z nejrůznějších materiálů z celého světa a víme, jak o ně správně pečovat, aby zůstaly co nejdéle v perfektním stavu.