SERIÁL: Jak se kavalír oblékne na první rande?

„Šaty dělají člověka“ a dvojnásob to platí u prvního rande. První schůzka s druhou polovičkou patří jistě ke stresovějším událostem vašeho života a zároveň potřebujete udělat ten správný první dojem. Druhý pokus už mít nebudete.

Dejte si na výběru oblečení opravdu záležet, váš potenciální protějšek totiž vnímá, že vážnost s jakou volíte oblečení určuje i úroveň toho, jak si vašeho setkání vážíte. Berte proto v potaz pár našich triků, ať vaše snaha není marná...

1. Oblečte se podle příležitosti

Nejprve se zamyslete, kam na rande vůbec půjdete. Je to totiž zásadní věc. Jinak se obléknete na procházku, na party, do nóbl restaurace, do kina či divadla. Ideálním téměř univerzálním typem oděvu pro příležitost, jako je rande, je oblečení smart casual, tedy outfit, který je lehce formální, ale ne přehnaně okázalý a nikoho v něm neurazíte. 

Zde můžete dočíst jaké kousky oblečení by rozhodně neměl postrádat žádný úspěšný muž ve své šatní skříni.  

2. Zvolte správné barvy

Zamyslete se před schůzkou nad tím, jakým dojmem chcete na váš protějšek působit. Chcete, aby vás slečna vnímala jako sympaťáka? Zvolte harmonizující odstíny modré a šedé. Černá je barva respektu, ovšem na rande by mohla působit lehce zastrašujícím dojmem. Pokud chcete rozdmýchat vášeň volte červené doplňky, to je barva s nejsilnější energií, ale doporučujeme ji volit střídmě.

3. Buďte svůj

Držte se svého individuálního stylu, ať už jdete kamkoliv. Pokud vás slečna poprvé viděla v tričku a v kalhotách, na rande doražte spíš v blejzru než v obleku. Nemá cenu na sebe upozorňovat okázalým oblečením, když se v něm pak necítíte dobře. Oblečení volte tak, aby podtrhovalo vaši osobnost. 

4. Ať už je rande jakékoli, DEJTE SI POZOR NA BOTY

Ženy jsou velice vnímavé co se týče výběru obuvi a stejně tak si všimnou, jakou obuv jste zvolili vy i jakou péči jim věnujete. Kdo totiž věnuje pozornost i pro někoho nedůležitým botám, okamžitě získává plusové body. 

5. Péče o váš zevnějšek

Svému autu určitě také rádi dopřáváte tu nejlepší péči, tak co ji takhle jednou dopřát svému tělu? Doražte s fresh sestřihem a nezapomínejte na vousy. 

6. Zaměřte se na parfém

Protože vás váš protějšek vnímá všemi smysly, nepodceňujte ani to, jak mu budete vonět. Méně je více, tak si jen dejte pozor na množství.

Pokud jste z výběru outfitu na první rande nervózní, proberte to se svým módním konzultantem, nebo si jej u nás vyberte


Komentáře k článku

Košile na míru

Šijeme pouze z nejkvalitnějších látek.

Vybrat konzultanta

prvek konfigurace

3 druhy zapínání

prvek konfigurace

15 barev nití pro ozvláštnění detailů

prvek konfigurace

3 Střihy
(Regular, Slim, Super slim)

prvek konfigurace

8 druhů límců

prvek konfigurace

8 manžet, 5 fontů monogramů

prvek konfigurace

přes 300 druhů látek